bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2011
  • 5 listopada 2011
  • wyświetleń: 4767

Koncert Anny Marii Jopek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Koncert Anny Marii Jopek odbędzie się 5 listopada w Bielskim Centrum Kultury. Koncert jest częścią trasy Sobremesa Tour, promującej nową płytę Anny Marii. Początek o godz. 19.00 . Bilety na koncert w cenie 100 zł.

anna maria jopek
Anna Maria Jopek


Po wielkim sukcesie serii koncertów Lisbon Stories jesienią 2009 roku, Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński postanowili pójść dalej. Artyści zafascynowani kulturą luzofońską, światem języka portugalskiego, muzyczną tradycją ich dawnych kolonii spotkali się w studio w Sintrze z grupą przyjaciół i sięgnęli po swoje ukochane piosenki. Efekty ich współpracy usłyszymy na płycie "Sobremesa", której premiera zaplanowana jest w połowie października.

Koncertową wersję nowego projektu będziemy mogli usłyszeć już w największych miastach Polski, m.in. w Bielsku-Białej. Zachęcamy Państwa do wyruszenia z nami w podróż od fado, poprzez brazylijską bossa novę, taneczne rytmy Cabo Verde, fiestę z Rio, świetlistą muzykę angolańską aż po piosenki napisane specjalnie na ten projekt przez znakomitego Beto Betuka, Annę Marię Jopek i Marcina Kydryńskiego.

Zapowiada się seria niezwykłych, energetycznych wieczorów, w których dominować będzie „blues krawędzi Europy“. U boku Anny Marii Jopek usłyszmy takie znakomitości jak: Yami, Nelson Canoa, Marito Marques, Joao Balao, Marek Napiórkowski, Henryk Miśkiewicz.

Posłuchaj piosenki Tylko tak mogło być, najnowszego singla Anny Marii Jopek."Sobremesa" to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowali Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński. Równocześnie na rynku ukażą się jeszcze dwa albumy: "Haiku" - wspólna płyta Anny Marii Jopek oraz najwybitniejszego japońskiego jazzmana Makoto Ozone oraz "Polka" studyjna wersja projektu przedstawionego na pierwszym Siesta Festiwalu.

olik / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj