bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 9 lutego 2015
  • 15 lutego 2015
  • wyświetleń: 1070

Produkty regionalne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Miłośnicy zdrowego i dobrego jedzenia, ceniący sobie wysoką jakość produktów mogą zakupić żywność podczas kolejnej edycji Targów Produktów Regionalnych, która odbędzie się od 13 do 15 lutego w Centrum Handlowym Sarni Stok.

Targi Produktów Regionalnych organizowane są regularnie od 2007 roku zyskując coraz większą rzeszę zwolenników. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, wędzone ryby, pieczywo na naturalnych zakwasach, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, kawy i przyprawy. Po raz pierwszy na Targach będzie można zakupić soki tłoczone bezpośrednio od Tłoczni Soków Pawła Dobrosz oraz wędliny z Małej Masarni z Brzeszcz.

Targi Produktów Regionalnych odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca w godzinach otwarcia Centrum, tj. od piątku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, w niedzielę w godz. 10:00 - 20:00.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj