Rozrywka
- 12 sierpnia 2011
- 19 sierpnia 2011
- wyświetleń: 7812
Ada Szulc w Magnum Pub
Za nami:
Magnum Pub zaprasza na koncert Ady Szulc z zespołem, który odbędzie się w piątek 19 sierpnia.
ZOBACZ TAKŻE
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską". Doda, Michał Szpak i Maryla Rodowicz wystąpią w Bielsku-Białej
Materiał partneraWracają Juwenalia Podbeskidzia! Żabson, Zalewski, Kizo, Avi i inni w Bielsku-Białej!
Gorący temat[FOTO] Za nami Cavatina Guitar Festival. Plejada gwiazd na scenach i pełny sukces imprezy
18 czerwcaCavatina Philharmonic Orchestra z koncertem „Zakończenie sezonu w wielkim stylu”
30 październikaSiesta w Drodze: GALA FADO Marta Pereira da Costa and Friends: Nani Medeiros & Duarte
2 październikaMikstura brzmień zaserwowana przez Nene Heroine
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




.jpg)





