Rozrywka

  • 25 stycznia 2015
  • 19 lutego 2015
  • wyświetleń: 1907

Festiwal Filmowy Future Shorts

Za nami:

Zimowa odsłona festiwalu filmowego Future Shorts to kolejna okazja do spotkania z krótkim filmem w całym bogactwie jego różnorodności.

Future Shorts


W czwartek, 19 lutego Galeria Bielska BWA zaprasza miłośników kina na pokaz światowego festiwalu filmów krótkometrażowych Future Shorts - Winter Edition 2015. Początek o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Nowy zestaw zawiera aż dziewięć filmów - poruszające dokumenty, zdumiewające fabuły, psychodeliczne teledyski. Prezentowane filmy gościły na najważniejszych festiwalach filmowych m.in. w Nowym Jorku, Cannes czy San Sebastian, gdzie zyskały uznanie jury i publiczności. Po raz kolejny także w Galerii Bielskiej BWA widzowie będą mogli wziąć udział w międzynarodowym głosowaniu na najlepszy, ich zdaniem, film zimowej edycji festiwalu.

Future Shorts


Łączny czas trwania pokazu - 89 minuty. Szczegółowy program i opis filmów na http://www.galeriabielska.pl. Organizatorem polskiej edycji festiwalu jest Fundacja Ad Arte.

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj