bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 22 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1533

Sarni Stok: Sylwestrowe Dni Piękna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady w zakresie doboru stroju, fryzury i kosmetyków, bezpłatny makijaż oraz stylizacja paznokci, zakupy ze stylistką, prezentacja eleganckiej odzieży i biżuterii, oferty promocyjne w sklepach odzieżowych i perfumerii oraz degustacja produktów delikatesowych - to atrakcje Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 27 do 31 grudnia.

Przez 5 dni, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni przy wejściu głównym - "Strefie mody i urody" - klienci CH Sarni Stok będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat mody, poznać receptę na piękno oraz skorzystać z licznych atrakcji.

W strefie urody będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z najnowszymi trendami wykonać sylwestrowy makijaż oraz dobrać modny wzór i kolor paznokci do kreacji przeznaczonej na bal lub szaloną, klubową imprezę.

Konsultantki Perfumerii Douglas zaprezentują, jak przy pomocy odpowiednio dobranych kosmetyków rozświetlić makijaż i dodać cerze blasku. Perfumeria Douglas przygotowała również zniżki do 20 % oraz atrakcyjną usługę - darmowy makijaż (27-30.12.2014r.), który w Strefie Piękna wykona profesjonalna wizażystka.

Specjalistka Salonu Urody Kalia oraz kosmetyczka Studia Urody Happy Skin zaoferują bezpłatną stylizację paznokci oraz udzielą porady w zakresie pielęgnacji skóry dłoni (usługa dostępna w dniach 27-28.12.2014r.).

Salony Urody dla klientów, którzy w czasie akcji Dni Piękna skorzystają z usług ich specjalistów, przygotowały również bonusy w postaci ulotek z rabatem (przy skorzystaniu z zabiegów w salonach firmowych).

Przy stanowisku komputerowego doboru fryzur, w programie do wizualizacji, można będzie dopasować fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy i typu urody.

W strefie mody porad klientom będzie udzielać stylistka Eva, która podpowie, jakimi zasadami należy się kierować przy wyborze wieczorowej kreacji i dodatków do niej, a w ramach bezpłatnej usługi udzieli porady podczas zakupów w sklepach z odzieżą CH Sarni Stok m.in. w sklepie Greenpoint, J.Fryderyk, Taboo oraz Lavard, które w ramach promocji Dni Piękna przygotowały dla klientów Centrum atrakcyjne oferty rabatowe (promocje nawet do- 50%).

Klienci Centrum w dniach 27 i 28.12.2014r. będą mogli, także skorzystać z oferty rabatowej na biżuterię marki By Dziubeka, promowanej przez blogerkę modową PannęJoannęK.

Dodatkowo, w ramach promocji Dni Piękna, Sklep COTECA Wajos zaprosi klientów Centrum do degustacji delikatesów i win oraz zaprezentuje atrakcyjną ofertę modnej, ekskluzywnej porcelany.

Z bezpłatnych porad i usług można będzie skorzystać w CH Sarni Stok od soboty do środy (27-30.12.2014r., w godz. 11:00-18:00, w Sylwestra 31.12.2014r., w godz. 11:00-16:00).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj