bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 4 grudnia 2014
  • 7 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1248

Weekend Mikołajkowy w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Najlepsze filmy, słodkie upominki i konkursy z nagrodami - to wszystko czeka na najmłodzszych widzów, którzy w dniach 6-7 grudnia odwiedzą kino Helios.

W najbliższy grudniowy weekend będzie można zobaczyć pierwszy raz na dużym ekranie „My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks” przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.

Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film „LEGO: Przygoda”! To pierwszy pełnometrażowy film kinowy, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO.


Dla najmłodszych widzów przygotowano specjalny seans Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek „Parauszek i przyjaciele”. Na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun. Dla wszystkich małych kinomanów czeka pamiątkowy dyplom pierwszej wizyty w kinie oraz kolorowy balonik.

helios


Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w wersji trójwymiarowej - „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D” - baśni nad baśniami, gdzie najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach.

Komediowy nastrój dla całej rodziny z pewnością zapewni niezwykle zabawna historia opowiedziana w filmie „Uwolnić Mikołaja”, gdzie 9-letni chłopiec wraz z tatą wspólnie pomogą Św. Mikołajowi powrócić do jego rodzinnej Laponii.

Dodatkowo 6 i 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona cyklu Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem w sobotę i w niedzielę zostanie wyświetlony film „Scooby-Doo! Frankenstrachy”. Velma dziedziczy nawiedzony zamek w Transylwanii, co nie podoba się zamieszkującemu tam duchowi. Czy grupie młodych detektywów i tym razem uda się rozwiązać zagadkę?

KonkursKonkurs

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj