bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 listopada 2014
  • 22 listopada 2014
  • wyświetleń: 980

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady w zakresie doboru ubioru i kosmetyków, bezpłatna usługa wizażystki i stylisty fryzur, porady braffiterki, zakupy ze stylistką oraz oferty promocyjne w perfumerii i sklepach odzieżowych - to atrakcje Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 21 do 23 listopada.

Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni - "Strefie mody i urody", klienci CH Sarni Stok będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat mody oraz poznać receptę na piękno.

W strefie urody będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z najnowszymi trendami wykonać perfekcyjny makijaż oraz dobrać modny wzór i kolor paznokci do kreacji andrzejkowej, jak dzięki odpowiednim kosmetykom i rozgrzewającym zabiegom pielęgnacyjnym na dłonie poprawić sobie nastrój w chłodne, zimowe dni.

Perfumeria Douglas z okazji swoich 5-tych urodzin przygotowała zniżki do 20 % oraz darmowy makijaż, który w Strefie Piękna wykona profesjonalna wizażystka.

Specjalistka Pracowni EndorFina zaoferuje bezpłatny zabieg dłoni, bezpłatną stylizację paznokci oraz udzieli porady w zakresie pielęgnacji skóry.

Przy stanowisku komputerowego doboru fryzur, w programie do wizualizacji, można będzie dopasować fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy i typu urody, a styliści fryzur Pracowni EndorFina przy pomocy mikrokamery przeprowadzą bezpłatne badanie skóry głowy i kondycji Państwa włosów.

W ramach promocji, będzie można również skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerów Pracowni EndorFina, którzy bezpłatnie zaproponują i wykonają fantazyjne upięcia włosów-fryzury dzienne i wieczorowe. Pracownia Fryzur EndorFina dla klientów, którzy skorzystają z usług i porad jej specjalistów przygotowała, również bonusy w postaci zaproszeń z rabatem i ulotek premiowanych drobnym upominkiem, przy skorzystaniu z usługi w salonie firmowym.

W strefie mody porad klientom będzie udzielać stylistka Eva, która podpowie, jakimi zasadami należy się kierować przy doborze wieczorowej kreacji i biżuterii, a w ramach bezpłatnej usługi udzieli porady podczas zakupów w sklepach z odzieżą CH Sarni Stok min. w sklepie Marilyn, Taboo oraz Lavard, które na czas promocji Dni Piękna przygotowały dla klientów Centrum atrakcyjne oferty rabatowe (nawet do 40% na określony przez dany sklep asortyment).

Dodatkowo sklep z bielizną Marilyn zaoferuje bezpłatne konsultacje z braffiterką oraz umożliwi wyrobienia karty stałego klienta, upoważniającej do uzyskania atrakcyjnego rabatu na całą kolekcję Marilyn (z wyłączeniem kolekcji Pouppe).

Z bezpłatnych porad i usług można będzie skorzystać w CH Sarni Stok od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

Kolejna edycja "Dni Piękna" odbędzie się w dniach 27 - 31 grudnia.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj