bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 listopada 2014
  • 16 listopada 2014
  • wyświetleń: 1288

Spektakl dla dzieci w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 16 listopada w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się kolejne z cyklu przedstawień teatralnych dla dzieci. Po spektaklu odbędą się warsztaty kulinarne.

Podczas najbliższego spotkania przedstawiony zostanie spektakl "Kulinarna przygoda w restauracji Pana Banksa". Będzie można poznać pracowników restauracji oraz ich zabawne przygody. Dzieci nauczą się zdrowego odżywiania, właściwego zachowania w restauracji oraz podstaw przygotowywanych potraw.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. W ich trakcie dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdują się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak "Czerwony Kapturek" czy "Śpiąca Królewna". Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj