bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 5 listopada 2014
  • 21 listopada 2014
  • wyświetleń: 2274

Helios: Maraton Igrzyska Śmierci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Kino Helios wprowadza promocję na "Maraton Igrzyska Śmierci", który odbędzie się 21 listopada - bilety nawet 8 zł taniej (do 16 listopada).

helios


START: 22:30
META: 6:00

ZAGRAMY:
IGRZYSKA ŚMIERCI,
IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA,
IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz.1

Bilety już w sprzedaży!

CENNIK:

  • Normalny - 33zł
  • Ulgowy - 30 zł
  • Specjalny 28 zł - z biletem z jednego z poprzednich maratonów
  • Promocyjny - 25 zł (do 16.11)


Na maraton nie obowiązują rezerwacje - tylko przedsprzedaż biletów.

AKCJA dolewka PEPSI gratis! Ograniczenie wiekowe: od 15 lat, poniżej tego wieku za zgodą opiekuna.

IGRZYSKA ŚMIERCI
Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych.IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA
Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz.1 - PREMIEROWO!!!
Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.KonkursKino Helios

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 33 498 70 15
tel. 33 498 70 17
tel. 33 498 70 12REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj