bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 września 2014
  • 5 września 2014
  • wyświetleń: 1195

Minimaraton Sin City w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Już 5 września we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce filmowy wieczór w mrocznych klimatach Sin City Franka Millera i Roberta Rodrigueza.

nmf sincity


Minimaraton Sin City to propozycja nie tylko dla nocnych marków, bo całość zakończy się zaraz po północy! W piątek 5 września, tuż po godzinie 20.00 Robert Rodriguez i Frank Miller przeniosą nas do mrocznego, pełnego ponurych i zdeprawowanych typów Miasta Grzechu. A już w chwilę później premierowe spotkanie w Sin City z Damulką wartą grzechu.

Start: 5.09. godz. 20.00
Meta: tuż po północy

Zagramy:
  • Sin City - Miasto grzechu
  • Sin City - Damulka warta grzechu (Premiera)


Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin i na stronie internetowej: www.helios.pl. Bilety już w sprzedaży.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj