Rozrywka

  • 1 września 2014
  • 7 września 2014
  • wyświetleń: 1822

Powitaj szkołę z CH Auchan

Za nami:

Wspólne układanie klocków LEGO, tworzenie dialogów do komiksów, kalambury, quizy i konkursy to dobry sposób na rozgrzewkę przed szkolnymi zajęciami. W najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla najmłodszych gości wiele atrakcji, które sprawią, że powitają oni szkołę z uśmiechem. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Tworzenie budowli z klocków LEGO, kalambury, quizy i konkursy zaplanowane przez Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą nie tylko okazją do wspólnej zabawy, lecz również sposobem na ćwiczenie wyobraźni najmłodszych przed rozpoczęciem szkolnej nauki. Z kolei podczas zajęć z układania dialogów do komiksu, dzieci przekonają się, jak ciekawa może być zabawa językiem polskim.

Nie zabraknie też zajęć plastycznych - młodzi uczniowie będą mogli samodzielnie ozdobić papierowe samoloty i rywalizować w konkursie na najdłuższy i najbardziej spektakularny lot. Natomiast dla młodych miłośników zajęć sportowych przygotowano zabawy i konkursy zręcznościowe. Wszystkie zajęcia i zabawy będą prowadzone pod okiem doświadczonych animatorów. Na najmłodszych gości czekały będą stanowiska, na których będą malowane twarze i wykonywane zwierzątka z balonów.

Animacje dla dzieci pt. „Witaj Szkoło” odbędą się 7 września w godzinach 11.00 - 18.00 w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała, przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421. Udział w zabawach jest bezpłatny.

BM / bielsko.info

źródło: Auchan Bielsko-Biala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj