bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 sierpnia 2014
  • 29 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1777

Maraton filmowy w kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W piątek, 29 sierpnia, w 34 kinach sieci Helios w całej Polsce odbędzie się filmowa noc pełna gorących namiętności.

Reklama

Zagramy cztery bardzo odważne, ale i inteligentne filmy, w których miłość, seks, czułość, pożądanie, pasja i namiętność tworzą gorącą erotyczną atmosferę. Na początek okrzyknięte przez krytyków "arcydziełem erotycznym" dwie części filmu "Nimfomanka", Larsa von Triera. Potem jeszcze kontrowersyjny "Wstyd" Steve’a McQueena i na koniec niezwykle śmiały "9 Songs" Michaela Winterbottoma.

W ciągu tej jednej nocy dowiecie się o seksie prawdopodobnie wszystkiego czego jeszcze nie wiedzieliście, a nie mieliście odwagi zapytać ... Czy jesteście na to gotowi?

Maraton bez tabu - 29 Sierpnia - 22.30

Nimfomanka cz.1
Pewnego zimowego wieczoru Seligman, stary kawaler, znajduje na ulicy półprzytomną, pobitą Joe. Zabiera ją do mieszkania, gdzie opatruje jej rany i próbuje wyjaśnić co się stało.

Nimfomanka cz.2

9 Songs
Ona ma na imię Lisa. On Matt. Moment ich spotkania - na koncercie rockowym - to jednocześnie początek wielkiej, zmysłowej miłości. Odtąd żyją wyłącznie dla siebie, w świecie miłości.

Wstyd
Brandon, 30-latek, atrakcyjny singiel z Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymyka się spod kontroli, kiedy niespodziewanie wprowadza się do niego siostra (Carey Mulligan). Nominowany do Złotych Globów, pulsujący emocjami dramat erotyczny Steve'a McQueena bada naturę seksu, bliskości i związków we współczesnym świecie.


Bilety:
  • promocyjny - 28 zł (z biletem, z któregoś z poprzednich maratonów)
  • ulgowy - 30 zł
  • normalny - 33 zł

Do każdego biletu na maraton - gratis kupon na jednorazową dolewkę. Kino Helios nie prowadzi rezerwacji na maraton.

Na maraton obowiązuje ograniczenie - udział mogą w nim wziąć osoby, które ukończył 18. rok życia!

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj