bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2014
  • 27 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1995

Kino Kobiet: "Riwiera dla dwojga"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 27 sierpnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Riwiera dla dwojga".

Reklama

"Riwiera dla dwojga" - Richard Jones to rozwiedziony biznesmen w średnim wieku, który wyczekuje z wielką niecierpliwością pozbawionej lęków i obaw przyszłości spokojnego emeryta. Przychodzi do pracy po raz ostatni w życiu i... ku swemu nieskończonemu przerażeniu odkrywa, że wykup menedżerski jego firmy, którego był stuprocentowo pewien, okazał się być jednym wielkim oszustwem. Firma zbankrutowała, a pensje wszystkich pracowników - łącznie z jego własną - padły ofiarą perfidnej defraudacji. Czas pożegnać marzenia o sielskiej emeryturze? Nigdy w życiu! Wraz ze swoją byłą żoną Kate, Richard wyrusza na poszukiwania tajemniczego biznesmena, Vincenta Krugera, który jest odpowiedzialny za całą sytuację. Nic nie jest jednak takim, jakie się wydaje, więc zanim Richard i Kate zdążą powiedzieć, że dwa plus dwa równa się cztery, zostaną wplątani w niebezpieczną grę w kotka i myszkę, która zawiedzie ich w różne miejsca Europy oraz doprowadzi do rozwiązywania skomplikowanych zagadek, brania udziału w szalonych pościgach samochodowych oraz wcielania się w rolę złodziei biżuterii. Nie wspominając już nawet o tym, że... na nowo rozpali tlące się w nich uczucia!

"Riwiera dla dwojga"


Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami: bony wartościowe od Mary Kay; upominki przygotowane przez Salon dermokosmetyków marki tianDe; zestawy upominkowe ufundowane przez SAHERA; zaproszenia na masaż do salon Naturanga; upominki ufundowane przez Butik Malou; zestawy kosmetyków ufundowane przez Studio Zdrowia i Urody SANTI ; niespodzianki ufundowane przez Drogerię Natura; samochód na weekend ufundowany przez Japan Motors; niespodzianki od winiarni Bartex; indywidualny 7 dniowy program żywieniowy ufundowany przez Poradnia Dietetyczna SYNERGIA; zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera; zestawy upominkowe przygotowane przez FM Grupa bielska "Bartkowska-Suława"; bony upominkowe przygotowane przez PAESE; masaż antycellulitowy ciała + masaż liftingujący twarzy na bazie naturalnych olejków roślinnych i eterycznych firmy ALQVIMIA; upominki od serwisu Szafa.pl; szkła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang., vouchery na dofinansowanie do kursu j. ang., kursy medialne E-pro.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Tym razem atrakcją wieczoru będzie pokaz tańca na żywo przygotowany przez szkołę tańca "Cubana". Będą prezentowane tańce latyno-amerykański: Samba, Cha-Cha, Rumba.

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

Konkurs

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj