bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 czerwca 2014
  • 29 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1414

Spotkanie teatralne w Sarnim Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W niedzielę 29 czerwca, w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu przedstawień teatralnych dla dzieci.

Podczas najbliższego spotkania przedstawione zostanie przedstawienie pt. "Wakacyjna podróż", podczas którego dzieci będą mogły dowiedzieć się jak przygotować się do wyjazdu wakacyjnego.

... Co spakować do walizki? Co ciekawego można robić, spędzając wakacje w górach albo nad morzem? W co się bawić i na co uważać? Na te wszystkie pytania, odpowiedzi dostarczy dwoje małych podróżników, którzy zabiorą najmłodszych w "Wakacyjną podróż".

Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone są innej tematyce. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i trwa ok. 2 godziny.

-----------

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. Podczas 16 zaplanowanych spotkań, dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdują się autorskie przedstawienia Grupy Eventowej Hevent oraz znane klasyczne bajki.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj