Rozrywka

  • 24 czerwca 2014
  • 25 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1454

Kino Kobiet z "Yves Saint Laurent"

Za nami:

W środę, 25 czerwca o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Yves Saint Laurent"- opowiadającym historię wybitnego projektanta.

"Yves Saint Laurent" - niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody - Yves’a Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości. Paryż, rok 1957. Chorobliwie nieśmiały i niewiarygodnie wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla najbardziej prestiżowego domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający - cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia. Tworzenie i pasja przeplatają się w filmie z cierpieniem miłosnym, a rozkoszne chwile z okresami zwątpienia. "Yves Saint Laurent" to portret geniusza mody, który potrafił walczyć o swoje marzenia.

yves, film


Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami: karnet na zabiegi w gabinecie terapii rezonansowej Schumanna; bony wartościowe od Mary Kay; zestawy upominkowe ufundowane przez Betterware; zestawy upominkowe ufundowane przez Sahera; zaproszenia na masaż do salon Naturanga; 7-dniową dietę ufundowaną przez Naturhouse; upominki ufundowane przez Butik Malou; niespodzianki ufundowane przez Drogerię Natura; samochód na weekend ufundowany przez Japan Motors; niespodzianki od winiarni Bartex; bony upominkowe ufundowane przez House of Gerry Weber; zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera; zestawy upominkowe przygotowane przez FM Grupa bielska "Bartkowska-Suława”; bony upominkowe przygotowane przez Paese; zestawy upominkowe ufundowane przez firmę AMC; szkła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang., vouchery na dofinansowanie do kursu j. ang., kursy medialne E-pro.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj