bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 maja 2014
  • 1 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2798

Dzień Dziecka w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla swoich najmłodszych gości wiele atrakcji. W niedzielę 1 czerwca odbędą się warsztaty robienia biżuterii, wspólne budowanie z klocków Lego oraz konkursy i zabawy.

Reklama

Uwagę dziewczynek z pewnością przyciągnie kącik piękności, gdzie będą mogły wziąć udział w warsztatach robienia biżuterii. Do dyspozycji maluchów będą tysiące kolorowych koralików, z których powstaną oryginalne bransoletki, wisiorki czy pierścionki.

Z kolei zainteresowanie chłopców wzbudzi zapewne kącik z klockami Lego. Na specjalnych stanowiskach mali budowniczy będą mogli stworzyć wymarzone konstrukcje, dając upust swojej fantazji.

Podczas wydarzenia nie zabraknie kreatywnych zabaw. Dzieci będą mogły sprawdzić się między innymi podczas gry w kalambury, a także podczas konkursu poszukiwania balonów. Każdy z uczestników zabawy będzie miał za zadanie pomalować wybranym przez siebie kolorem, jak największą liczbę balonów ukrytych na specjalnej macie do malowania.

Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają atrakcyjne upominki.
Ponadto, na specjalnym stanowisku maluchy będą mogły zrobić sobie tatuaż specjalną farbką do malowania ciała. Dzieci będą mogły także podziwiać animatora, który z balonów wyczaruje różnorodne zwierzątka.

Animacje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w niedzielę 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała od godziny 11.00 do 18.00.

Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj