Rozrywka

  • 28 kwietnia 2014
  • 30 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1455

Kino Kobiet w Heliosie

Za nami:

W środę, 30 kwietnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z opartym na prawdziwych wydarzeniach filmem pt. "Masz talent".

"Masz talent" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia romantyczna o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię niezdarnego Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Tym legendarnym występem wzbudził wzruszenie i absolutną sensację wśród widzów i internautów na całym świecie. Zanim jednak Potts zdobył wielką sławę i rozpoczął wymarzoną karierę, musiał poznać kogoś, kto uwierzy w niego na długo przed jurorami słynnego talent show. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to dopiero początek długiego pasma sukcesów. Potts zdobył pierwsze miejsce list przebojów w 13 krajach i sprzedał ponad 3,5 miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty!

film masz talent


Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami: zestawy upominkowe ufundowane przez firmę Betterware; zestaw upominkowy oraz voucher zakupowy ufundowane przez Sahera; vouchery na masaż do salonu Naturanga; upominki ufundowane przez Butik Malou; zestawy upominkowe ufundowane przez Drogerię Natura; samochód na weekend ufundowany przez Japan Motors; niespodzianki od winiarni Bartex; bony upominkowe do salonu Gerry Weber; zaproszenia na dietę ufundowane przez Dobry Dietetyk Justynę Cieślicę; bony wartościowe ufundowane przez Mary Kay; zestawy upominkowe przygotowane przez FM Grupa bielska "Bartkowska-Suława", bony upominkowe przygotowane przez Paese; szkoła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang. i kursy medialne E-pro. Ponadto :zaproszenia na festiwal Neo Fashion Jamboree; biżuteria ufundowana przez MegiBlue; niespodzianki.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj