Rozrywka

  • 22 kwietnia 2014
  • 24 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2112

Kino Konesera: "Pozycja dziecka"

Za nami:

24 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00, w Kinie Helios, kolejny seans w ramach Kina Konesera. Tym razem będzie można zobaczyć film pt. "Pozycja dziecka" - zdobywcę głównej nagrody podczas 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

pozycja dziecka, film


"Pozycja dziecka" - Historia skomplikowanej relacji między matką i synem. Cornelia właśnie skończyła 60 lat. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak nie cieszy się życiem... Jej ukochany jedynak ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. 34-letni Barbu wyprowadził się z domu, ma własny samochód oraz dziewczynę, która nie spełnia standardów Cornelii. Gdy Cornelia dowiaduje się, że syn uczestniczył w tragicznym wypadku, zaczyna walczyć o niego jak lwica - używa wszystkich wpływów, kontaktów i pieniędzy, aby uchronić Barbu przed więzieniem. Marzy, by syn wrócił do domu i znowu stał się jej „małym chłopcem”.

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj