bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1917

Sto lat kultury w Hałcnowie

W hałcnowskim Domu Kultury z okazji Jubileuszu 100-lecia działalności kulturalnej dzielnicy oraz 20-lecia pracy artystycznej w strukturach Miejskiego Domu Kultury odbył się uroczysty koncert.

Dla zaproszonych gości wystąpiły liczne zespoły w programie zatytułowanym „Małe i duże artystyczne podróże”. Poand stu młodych adeptów sztuki zachwyciło widzów sprawnością, tańcem, śpiewem, etiudami teatralnymi, opowieściami o swoich podróżach po niemal w całej Europie. Fotograficzne i filmowe relacje pokazały, że mając pasje można poznawać inne kraje, ich kulturę, obyczaje, a przede wszystkim nawiązywać przyjaźnie i wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Setne urodziny Domu Kultury · fot. UM Bielsko-Biała


Bardzo ważnym wydarzeniem było wręczenie Złotej Odznaki Honorowej za zasługi dla Województwa Śląskiego dla Domu Kultu
Setne urodziny Domu Kultury · fot. UM Bielsko-Biała
ry w Hałcnowie przez Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Andrzeja Kamińskiego. Wyróżniono również kierownik Domu Kultury Krystynę Małecką, która otrzymała Srebrną Odznaką Honorową za wieloletnią i przykładną pracę na rzecz rozwoju i podtrzymywania kultury w środowisku lokalnym i naszym regionie.

Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult w swoim wystąpieniu docenił działalność Domu Kultury w Hałcnowie oraz złożył gratulacje i podziękowania kierownictwu, kadrze artystycznej i wszystkim uczestnikom zajęć.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.