Rozrywka

  • 9 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1838

Kino Kobiet w Heliosie

Za nami:

W środę, 9 kwietnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Smak curry".

"Smak curry" - Ila, wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu - zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny. Podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia Ila wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wieczorem dostaje od nieznajomego odpowiedź… Tak rozpoczyna się pełna subtelnych emocji historia dwojga ludzi, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.

smak curry film


Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami: zestawy upominkowe ufundowane przez Betterware; zestaw upominkowy oraz voucher zakupowy ufundowane przez Sahera; karty podarunkowe ufundowane przez Podologia Katarzyna Słup-Ostrawska; upominki ufundowane przez Butik Malou; zestawy upominkowe ufundowane przez Drogerię Natura; samochód na weekend ufundowany przez Japan Motors; niespodzianki od winiarni Bartex; bony upominkowe do salonu Gerry Weber; sesja fotograficzna ufundowana przez Limon; bony wartościowe ufundowane przez Mary Kay; zestawy upominkowe przygotowane przez FM Grupa bielska " Bartkowska-Suława”; bony upominkowe przygotowane przez Paese; szkoła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang., vouchery na dofinansowanie do kursu j. ang., kursy medialne E-pro. Ponadto do wygrania vouchery na usługi do Szkoły Wizerunku Barbary Hurnik; sesja fotograficzna niemowlaka i nie tylko ufundowana przez fotowyprawka.pl; biżuteria ufundowana przez MegiBlue.

Atrakcją wieczoru będzie prezentacja multimedialna pt.: "Twój wiosenny wizerunek" przedstawiona przez Panią Barbarę Hurnik, osobistą stylistkę ze Szkoły Wizerunku.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj