Rozrywka

  • 8 kwietnia 2014
  • 13 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1917

Wielkanocna Kuchnia Społeczna

Za nami:

13 kwietnia (niedziela) odbędzie się ósma, świąteczna edycja Bielskiej Kuchni Społecznej.

Bielska Kuchnia Społeczna - regulamin

Bielska Kuchnia Społeczna to cykl spotkań odbywających się co miesiąc w niedzielne popołudnia, w kawiarni „Akwarium” Galerii Bielskiej BWA.

Każde spotkanie to poczęstunek. Każdy przynosi ze sobą dowolne, wegańskie danie lub przekąskę oraz swój przepis. Osoby, które nie przynoszą jedzenia płacą symboliczne 10 zł, które przeznaczane jest na działalność na rzecz zwierząt - Przystań Ocalenie - przytulisko dla koni i innych zwierząt.

Kolejna edycji Bielskiej Kuchni Społecznej będzie miała charakter wiosenno - świąteczny.

kuchnia społeczna


Zachęcamy Was do przygotowywania roślinnych przekąsek nawiązujących do tradycji wielkanocnych! Inspiracji możecie szukać na wielu wegańskich blogach kulinarnych. Pamiętajcie o przepisach i własnych talerzach i sztućcach! Podczas wydarzenia znów podejmiemy temat ŚWIADOMEJ KONSUMPCJI - tym razem w odniesieniu do spożywania produktów odzwierzęcych. Zachęcamy Was do posłuchania prezentacji i do dyskusji!

Początek imprezy o 16.00. Wstęp: osoby z potrawami - wstęp wolny; pozostali - 10 zł.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w imprezie (regulamin) - w plikach do pobrania.

Akcja organizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia Empatia - Tydzień Weganizmu: https://www.facebook.com/events/282227575267726/

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj