bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 marca 2014
  • 11 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 5642

Nocny Maraton Grozy w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

11 kwietnia (piątek) Kino Helios zaprasza na Nocny Maraton Grozy. W programie cztery mroczne filmy, w tym premierowy horror "13 grzechów", "Granice bólu", "Następny jesteś ty" i "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

Początek maratonu 11 kwietnia o godzinie 23.00. Zakończenie 12 kwietnia o godzinie 6.00.

UWAGA: promocyjna cena biletów ważna tylko do 1 kwietnia, bilety w super cenie 25 zł.

Ceny biletów za całą noc w kinie:
- 25 zł (promocyjny - cena promocyjna obowiązuje tylko przy
zakupie biletów do dnia 1.04.2014 r.),
- 28 zł (specjalny - cena specjalna w zamian za bilet z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych. Bilet dostępny tylko w kasie kina),
- 30 zł (ulgowy),
- 33 zł (normalny).

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Maratonu.

Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Bilety dostępne w kasach kin i na stronie internetowej kina.

helios"13 grzechów" - pewnego dnia mężczyzna odbiera telefon i otrzymuje informacje, że jest w ukrytej kamerze i jeżeli wypełni 13 zadań otrzyma wielomilionową nagrodę.

"Granice Bólu" - wypadek samochodowy i konieczność przeszczepu powodują, że David odkrywa, iż jest adoptowany. Prywatne śledztwo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości prowadzi go do mrocznych czasów wojny domowej.

"Następny jesteś Ty" - gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów terroryzując jej mieszkańców.

"Oldboy. Zemsta jest cierpliwa" - przetrzymywany przez 20 lat jako zakładnik mężczyzna odzyskuje wolność i wyrusza na misję, chcąc poznać swoich oprawców oraz motywy ich działania.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj