bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 17 marca 2014
  • 19 marca 2014
  • wyświetleń: 1067

Kino Kobiet w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 19 marca o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Nauka spadania".

"Nauka spadania" - to ciepła i niezwykle zabawna opowieść o przyjaźni oparta na motywach powieści Nicka Hornby'ego, autora bestselleru "Był sobie chłopiec". Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu - nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami. Atrakcją wieczoru będzie "Pokaz trików makijażowych na kosmetykach firmy FM".

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje, m.in.: na stoisku LIMON będą robione zdjęcia Pań w zaaranżowanym mini studiu; Panie z FM Grupa bielska "Bartkowska-Suława " zaprezentują kosmetyki oraz perfumy z linii FM wraz z krótkim pokazem makijażu; Nie zabraknie również stoiska Winiarni Bartex; i wiele innych.

Każda Pani otrzyma Balsam (Dove Purely Pampering Nourishing Lotion) albo Żel pod prysznic (Dove Purely Pampering Nourishing Shower Gel).

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj