bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 lutego 2014
  • 23 lutego 2014
  • wyświetleń: 1359

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady kosmetyczne, bezpłatny makijaż, zakupy ze stylistką i warsztaty fotograficzne dla mam - to atrakcje Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 21 do 23 lutego.

Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej strefie, klientki CH Sarni Stok będą mogły skorzystać z porad konsultantek Perfumerii Douglas, fryzjera, stylistki kosmetyczki, brafitterki, instruktorów fitness i dietetyka.

W strefie urody będzie można bezpłatnie wykonać makijaż, pomalować paznokcie czy dokonać stylizacji włosów. Wszystkie te zabiegi wykonane zostaną przez profesjonalne konsultantki, według najnowszych trendów i przy wykorzystaniu produktów marek dostępnych w Perfumerii Douglas.

W strefie mody porad będzie udzielać stylistka, która podpowie jak dobierać kolory, wzory i kroje ubrań, by podkreślić atuty i ukryć mankamenty sylwetki. Będzie również towarzyszyć podczas zakupów, doradzając najlepszy wybór czy dobierając pozostałe elementy garderoby i dodatki.

Z bezpłatnych porad i usług będzie można skorzystać w CH Sarni Stok od piątku do niedzieli w godzinach 11.00 - 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

Terminy Dni Piękna w 2014 roku: 21 - 23 lutego, 21 - 23 marca, 25 - 27 kwietnia, 23 - 25 maja, 20 - 22 czerwca, 25 - 27 lipca, 29 - 31 sierpnia, 19 - 21 września, 24 - 26 października, 21 - 23 listopada, 27 - 31 grudnia.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj