bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 lutego 2014
  • 14 lutego 2014
  • wyświetleń: 1781

Maraton walentynkowy w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

14 lutego w kinach sieci Helios w całej Polsce, w tym w Bielsku-Białej, odbędzie się "Maraton Walentynkowy. Noc nie tylko romantyczna". Tym razem organizatorzy przygotowali zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Widzowie zobaczą dwa filmy "dla niej", ale  żeby było sprawiedliwie będą też dwa "dla niego".

Wieczór zacznie się premierowym filmem "Ona", a następnie pokazane zostaną: "American Hustle", "Czas na miłość" i na koniec "Jack Ryan: Teoria Chaosu". Start 14 lutego o godzinie 22.00 lub 23.00. Zakończenie przewiduje się na godzinę 7.00 lub 8.00 dnia następnego.

maraton filmowy


Do każdego biletu na nocny maraton w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający  do jednorazowej dolewki napoju w kubku, sprzedawanego w barze kina Helios. Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin i na stronie internetowej.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj