bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 stycznia 2014
  • 26 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1856

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady kosmetyczne, bezpłatny makijaż, zakupy ze stylistką i warsztaty fotograficzne dla mam - to atrakcje Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok od 24 do 26 stycznia.

dni piękna, sarni stok


Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej strefie, klientki CH Sarni Stok będą mogły skorzystać z porad konsultantek Perfumerii Douglas, fryzjera, stylistki i fotografa.

W strefie urody będzie można bezpłatnie wykonać makijaż, pomalować paznokcie czy dokonać stylizacji włosów. Wszystkie te zabiegi wykonane zostaną przez profesjonalne konsultantki, według najnowszych trendów i przy wykorzystaniu produktów marek dostępnych w Perfumerii Douglas.

W strefie mody porad będzie udzielać stylistka, która podpowie jak dobierać kolory, wzory i kroje ubrań, by podkreślić atuty i ukryć mankamenty sylwetki. Będzie również towarzyszyć podczas zakupów, doradzając najlepszy wybór czy dobierając pozostałe elementy garderoby i dodatki.

Dodatkową atrakcją pierwszej edycji Dni Piękna w 2014 roku, będą warsztaty fotografii dla mam. Panie, które już skorzystają z kosmetycznych porad bądź makijażu będą mogły dowiedzieć się od fotografika jak robić zdjęcia dzieciom. Maluszki obecne w centrum będą miały do swojej dyspozycji drobne rekwizyty i stroje, by mogły się wystylizować a następnie wziąć udział w sesji zdjęciowej. Na miejscu będą też drukowane wybrane zdjęcia.

Z bezpłatnych porad i usług można będzie skorzystać od piątku do niedzieli w godzinach 11.00 - 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj