Rozrywka
- 2 stycznia 2014
- 5 stycznia 2014
- wyświetleń: 2186
Kolędowanie z Grupą Furmana
Za nami:
5 stycznia (niedziela) w kościele św. Maksymiliana Kolbe odbędzie się koncert kolęd.
ZOBACZ TAKŻE
Cavatina Philharmonic Orchestra z koncertem „Zakończenie sezonu w wielkim stylu”
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską". Doda, Michał Szpak i Maryla Rodowicz wystąpią w Bielsku-Białej
8 marcaVarius Manx i Kasia Stankiewicz - Super Ego Tour w Cavatina Hall
Gorący temat[ZDJĘCIA] Tak bawiło się Podbeskidzie! Tłumy na Juwenaliach 2026
Gorący temat[FOTO] Za nami Cavatina Guitar Festival. Plejada gwiazd na scenach i pełny sukces imprezy
20 styczniaDon Vasyl z Zespołem - Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w Bielskim Centrum Kultury
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








