Rozrywka

  • 29 grudnia 2013
  • 31 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2300

Sylwestrowy Maraton z Hobbitem

Za nami:

31 grudnia Kino Helios zaprasza na Maraton Sylwestrowy z Hobbitem. Będzie można zobaczyć Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga, a o północy toast noworoczny z lampką szampana.

helios, maraton hobbit


Początek Maratonu 31 grudnia o godzinie 20.45. Filmy będzie można oglądać w wersji 2D/3D.

Repertuar Maratonu:

Hobbit: Pustkowie Smauga
Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem.

Hobbit: Niezwykła podróż
Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni".

Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita”. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: „Hobbit: Niezywkła podróż” (premiera 28 grudnia 2012) , „Hobbit: Smocze pustkowie” (premiera w grudniu 2013) oraz „Hobbit: Tam i z powrotem” (premiera w lipcu 2014) wszystkie w technice 3D.

Ceny biletów:
- Maraton Sylwestrowy 2D Hobbit - 55 zł
- Maraton Sylwestrowy 3D Hobbit - 65 zł

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Maratonu.

Uwaga: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Możliwość zakupu biletów w kasach kin i na stronie internetowej kina.

Zachowaj bilet z maratonu - może się jeszcze przydać!

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj