bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 maja 2011
  • 28 maja 2011
  • wyświetleń: 2787

Festiwal: Babskie Bielsko w maju

Za nami:

Nie tylko w wielkich aglomeracjach kobiety przejawiają silną potrzebę samorozwoju. W Bielsku-Białej - mieście liczącym niecałe 200 tysięcy mieszkańców - w maju odbędzie się wielkie święto kobiecości, czyli II Festiwal Rozwoju Kobiet Babskie Bielsko.

Babskie Bielsko


W trakcie 4 majowych dni Festiwalu bielszczanki będą mogły uczestniczyć w kilkudziesięciu różnych warsztatach pogrupowanych w Akademie, takie jak Akademia Wizerunku, Pasji i Ducha, Sztuki, Fotografii, Damskiego Portfela, Aktywnej Kobiety czy Dobrego Smaku. Każda z kobiet będzie mogła odkryć w sobie nowe pokłady wiosennej energii, poszukać inspiracji i nabyć nowe umiejętności. Warsztaty rozwoju osobowości i kreatywności, kursy ekonomiczne, prawne, sportowe, fotograficzne, wizerunkowe sprawią, że miasto na parę dni będzie żyło światem kobiet

Jednym z ciekawszych projektów będzie akcja „9 muz maluje Apolla”. - Muzy zawsze były dla artystów natchnieniem. Na Babskim Bielsku odwrócimy tą rolę: w roli Apolla wystąpi przystojny model, który będzie inspiracją dla 9 młodych malarek. - mówi Elżbieta Legoń, organizatorka Festiwalu.

Bielszczanki cenią sobie jakość w każdej dziedzinie życia. Przed podjęciem większości swoich decyzji, porównują różne oferty, sprawdzają opinie wśród swoich znajomych czy w Internecie. By sprostać tym wymaganiom, Festiwal zaprosił specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Bielszczanki są ambitne, dobrze wykształcone i przedsiębiorcze. Wiele z nich prowadzi własną firmę, z chęcią wprowadzają innowacje i zmiany nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Ważny jest dla nich sposób spędzania wolnego czasu. Te wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, zainteresowań czy wykonywanego zawodu spotkają się na majowym Babskim Bielsku.

Festiwal odbędzie się w dwa ostatnie weekendy maja: 21/22 i 28/29 maja. Więcej informacji na www.babskiebielsko.pl.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.