Rozrywka

  • 9 grudnia 2013
  • 11 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1647

Kino Kobiet w Heliosie

Za nami:

W środę, 11 grudnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Z miłości do...".

film z miłości do


"Z miłości do..." - para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo mieszkające w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku inwalidzkim raz w tygodniu na próby, samemu nie wchodząc nawet na salę. Ponieważ chór przygotowuje się do konkursu śpiewaczego, Elisabeth wybiera repertuar składający się z dość zaskakujących i nie oczywistych evergreenów, w rodzaju "let’s talk about sex".

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami. Atrakcją wieczoru będzie przygotowana przez salon MALOU prezentacja, która dokładnie wytłumaczy ideę "brafittingu".

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje, m.in.: na stoisku MIRACEL-MED będzie przedstawiona pełna oferta gabinetu; SAHERA zaprezentuje szeroką gamę egipskich olejków do masażu i pielęgnacji ciała; Na stoisku LA-MONIQUE będzie można obejrzeć kolekcję torebek.

Cena biletu 22 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 19 zł (bilet dostępny tylko w kasie kina). Istnieje możliwość zakupu biletów przez Internet.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj