Rozrywka

  • 3 grudnia 2013
  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3531

Maraton Absurdu w kinie Helios

Za nami:

6 grudnia w Kinie Helios odbędzie się maratonu najbardziej absurdalnych filmów wszechczasów. Będzie można zobaczyć "Wściekłe pięści węża", "Sarnie żniwo", "Git Kreskówki" oraz premierowo "Wściekłe pięści węża 3 czyli wściekły wąż kontra cyborg zombie".

helios


Początek Maratonu 6 grudnia o godzinie 23.00. Zakończenie 7 grudnia o godzinie 05.00.

Przygotujcie się na brawurowe sceny walk, wyjątkowe efekty specjalne oraz aktorstwo na niestandardowym poziomie. Dajcie się ponieść absurdowi!

Repertuar Maratonu:

Wściekłe pięści węża 3 czyli wściekły wąż kontra cyborg zombie - Wściekły Wąż powraca po latach w średniej formie. Tym razem będzie musiał pomścić śmierć swojego brata i stawić czoło Wojskowemu Cyborgowi, który uciekł z konwoju. Jak zwykle na swej drodze spotka szesnastu braci bliźniaków. Czy dokona zemsty? Czy przeżyje? A może zginie, tak jak w drugiej części? Wiemy jedno - keczup po raz pierwszy leje się w jakości HD!

Wściekłe pięści węża - Niewątpliwie najbardziej absurdalny film wszechczasów. Historia o tym, jak tytułowy Wściekły Wąż próbuje pomścić śmierć brata. Niezwykle zaskakujący film w którym nic nie jest oczywiste.

Sarnie żniwo - Historia o tym, jak Pan Andrzej, który na co dzień zajmuje się szmuglowaniem nielegalnych towarów za granicę, odbiera od kuriera tajemnicze statuetki. Te zaś próbują odbić dwa gangi mafijne. Panu Andrzejowi na pomoc nie wyrusza ani Harry Potter, ani Batman, ani Spiderman. Za to do akcji wkraczają ludzie najlepsi z najlepszych, czyli Tytanowy Janusz, Akrobatyczny Daniel, Adamantowy Mateusz, Betonowy Łukasz i wielu innych, którzy walczą do ostatniej kropli krwi. Przekonaj się czy klątwa statuetek dosięgnie również Ciebie!

GIT kreskówki - BLOK EKIPA, GALAKTYCZNE LEKTURY, KOŃ RAFAŁ, BIRD BRAIN.

Ceny biletów za całą noc w kinie:
- 28 zł (specjalny - w zamian za bilet z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych. Bilet dostępny tylko w kasie kina)
- 30 zł (ulgowy)
- 33 zł (normalny)

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Maratonu.

Uwaga: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Możliwość zakupu biletów w kasach kin i na stronie internetowej kina.

Zachowaj bilet z maratonu - może się jeszcze przydać!

Konkurs

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj