Rozrywka

  • 20 listopada 2013
  • 22 listopada 2013
  • wyświetleń: 1967

Helios: Maraton Igrzyska Śmierci

Za nami:

22 listopada w Kinie Helios odbędzie się Mini Maraton Igrzyska Śmierci. Będzie można zobaczyć dwie pierwsze części ekranizacji powieści Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci", w tym premierowo "W pierścieniu ognia".

helios


Początek Maratonu 22 listopada o godzinie 22.00. Zakończenie 23 listopada o godzinie 03.00.

Repertuar Maratonu:

Igrzyska Śmierci - Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia - Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

Ceny biletów za całą noc w kinie:
- 27 zł (ulgowy)
- 29 zł (normalny)

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Maratonu.

Uwaga: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Możliwość zakupu biletów w kasach kin i na stronie internetowej kina.

Zachowaj bilet z maratonu - może się jeszcze przydać!

-----------------

Konkurs: zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która na adres rozrywka@bielsko.info prześle maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie:

"Jak nazywa się autorka powieści na podstawie, których powstał film "Igrzyska śmierci"?

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowany mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj