bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 listopada 2013
  • 10 listopada 2013
  • wyświetleń: 1852

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W dniach od 8 do 10 listopada Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na kolejne spotkanie ze stylistką i makijażystkami Perfumerii Douglas .

Reklama

sarni stok


W pasażu przy fontannie przygotowana zostanie specjalna strefa, w której klientki będą mogły bezpłatnie wykonać makijaż, pomalować paznokcie czy dokonać stylizacji włosów. Wszystkie te zabiegi wykonane zostaną przez profesjonalne konsultantki i przy wykorzystaniu produktów marek dostępnych w Perfumerii Douglas.

Kosmetycznym konsultacjom towarzyszyć będzie stylistka Magdalena Basiura, która będzie udzielać porad dotyczących kroju, wzorów i kolorystyki ubrań najlepiej podkreślających walory sylwetki Klientki. Będzie również towarzyszyć podczas zakupów, doradzając najlepszy wybór czy dobierając pozostałe elementy garderoby i dodatki.

Trzy Dni Piękna będą okazją nie tylko do urodowo - modowej metamorfozy, ale również do pozyskania wiedzy na temat własnego typu urody czy figury, dobrania najlepszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i włosów oraz do makijażu. To także kosmetyczno - modowe inspiracje i wiedza na temat aktualnych trendów, którą można na miejscu zasięgnąć od osób, które modą i makijażem zajmują się na co dzień i z pasją. Dodatkowo Klientki otrzymają wydrukowany zestaw porad jak dobierać strój w zależności od rodzaju sylwetki, by uwydatnić jej walory i ukryć słabe strony.

Z bezpłatnych porad i makijażu można będzie skorzystać od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Strefa Piękna, ze stanowiskami do makijażu, znajdować się będzie w nowej części centrum handlowego.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj