bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 listopada 2013
  • 24 listopada 2013
  • wyświetleń: 3754

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Z okazji 12. urodzin, Centrum Handlowe Auchan zaprasza najmłodszych do udziału w bezpłatnych warsztatach kulinarnych.

Reklama

auchan


Podczas pierwszego spotkania (9 i 10 listopada) maluchy dowiedziały się między innymi, jak przygotować pizzę czy tradycyjne alzackie danie flammkuchen. Młodzi kucharze spróbowali również swoich sił w przygotowaniu tart na słodko i słono.

W ten weekend (16 i 17 listopada) uczestnicy zajęć poznają tajniki przyrządzania włoskiego dania cannelloni, lasagne czy zdrowych i smacznych sałatek. Warsztaty potrwają do godz. 18.00.

Podczas trzeciego spotkania (23 i 24 listopada) maluchy przygotują to, co uwielbiają najbardziej - pyszne desery lodowe oraz sałatki owocowe. W sobotę 23 listopada na wszystkich gości będzie czekać wyjątkowy urodzinowy tort.

- Gotowanie to świetna zabawa! Poprzez urodzinowe warsztaty chcemy przekonać naszych najmłodszych gości, że praca w kuchni nie musi być nudnym codziennym obowiązkiem. Jestem przekonana, że podczas warsztatów mali kucharze będą się świetnie bawić, jak również zdobędą wiedzę, którą wykorzystają później w domowym zaciszu - mówi Aleksandra Złotek, menedżer CH Auchan Bielsko-Biała.

Swoje kucharskie umiejętności maluchy będą mogły podszkolić w CH Auchan Bielsko-Biała przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421.

Bezpłatne warsztaty gotowania odbędą się w:
- soboty (9, 16 i 23 listopada) od godziny 10.00 do 18.00
- niedziele (10, 17 i 24 listopada) od godziny 11.00 do 17.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj