Rozrywka

  • 21 października 2013
  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 2055

Festiwal Filmów Snowboardowych

Za nami:

Kolejna edycja największej w Polsce imprezy promującej snowboard i związaną z nim kinematografię - Festiwal Filmów Snowboardowych Winter Is My Love - zagości w sobotę 26 października w bielskim Kinie Helios.

winter is my love


Winter Is My Love odbywa się jako trasa - zaczyna w Warszawie, a kończy w Lublinie. Jednym z przystanków jest właśnie stolica podbeskidzia, która nie bez powodu nazywana jest kolebką polskiego snowboardingu.

Przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem amatorzy białego szaleństwa będą mieli okazję nacieszyć oczy blisko czterogodzinnym pokazem premierowych filmów z całego świata - a wszystko to w najwyższej jakości, za pomocą projektorów HD i zaawansowanego systemu audio.

Festiwal to okazja, by spotkać znajomych ze stoku, posnuć plany na nadchodzący sezon, a także zdobyć parę snowboardowych gadżetów. Szereg sponsorów ufundowało wyjątkowe nagrody, które z pewnością przydadzą się tej zimy każdemu snowboardziście.

Lokalnym partnerem bielskiej edycji festiwalu jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Kinie Helios. Liczba biletów jest ograniczona.

Początek o godzinie 18.00.

---------------------

Konkurs: zaproszenie otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie:

Który raz Fundacja Kultury "Kalejdoskop" jest partnerem bielskiej edycji festiwalu?

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj