bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 28 kwietnia 2011
  • 3 maja 2011
  • wyświetleń: 3129

Koncert Myslovitz na majówkę

Za nami:

W tym roku Dni Województwa Śląskiego odbędą się już po raz trzeci. Będą okazją do zaprezentowania walorów kulturalnych, turystycznych, inwestycyjnych i gospodarczych województwa, a także dorobku organizacji pozarządowych oraz możliwości pozyskiwania pieniędzy z UE.

Myslovitz


Dni Województwa, które odbędą się w dniach od 3 do 9 maja, pozwolą na przybliżenie województwa mieszkańcom, inwestorom, przedsiębiorcom, turystom i opiniotwórcom. Motorem promocyjnym przedsięwzięcia mają być wydarzenia plenerowe.

Nas czeka Bielska Majówka z Myslovitz, która odbędzie się na terenie ATH 3 maja o 17.00. Historia zespołu sięga roku 1992. Formacja Artura Rojka nazywała się wtedy The Freshmans. Dwa lata później, już jako Myslovitz, muzycy rozpoczęli nagrywanie swojej debiutanckiej płyty. Jego producentem był Ian Harris, spółpracujący wcześniej m.in. z Joy Division, New Order i The Exploited. Od tego czasu, z płyty na płytę grupa umacniała swoją pozycję. Każdy kolejny album był wydarzeniem. Kolejne single stawały się hitami - „Peggy Brown”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Długość dźwięku samotności”, „Dla Ciebie”, „Acidland”, „Sprzedawcy marzeń”, „Mieć czy być”.

Ostatni album Myslovitz ukazał się w roku 2006. Trwają przygotowania do wydania kolejnej, długo oczekiwanej płyty. Jej premierę zaplanowano na wiosnę tego roku. Ma się ukazać 31 maja. Na bielskim koncercie zapewne będzie można usłyszeć kilka premierowych utworów z tej płyty. Bilety: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy).

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.