bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 września 2013
  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 1558

"Diana" w Kinie Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 25 września o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Diana".

film diana


"Diana" - to fascynujący i niejednoznaczny filmowy, portret Diany - księżnej Walii, światowego symbolu dobroci i współczucia - a dokładniej rzecz ujmując, dwóch ostatnich lat jej życia, wypełnionych miłością i działalnością charytatywną, przerwanych tragiczną śmiercią 31 sierpnia 1997.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami, w tym m.in: bony zakupowe ufundowane przez Gerry Weber; 7-dniową dietę ufundowaną przez Naturhouse; bony upominkowe ufundowane przez Centrum Dializa; bony rabatowe ufundowane przez Atelier Wizerunku Bożena Kowalska; zestawy upominkowe ufundowane przez Betterware; vouchery na kosmetyki ufundowane przez Mary Kay; Niespodzianki od winiarni bartex;
upominki od perfumerii Douglas; zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera; szkła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang., vouchery na dofinansowanie do kursu j. ang., kursy medialne E-pro "Meeting and presentations".

Tym razem atrakcją wieczoru będzie "pokaz grupowy charlestona".

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje: m.in. degustację wina przygotuje winiarnia Bartex; u Pań z Naturhouse będzie można zasięgnąć informacji na temat dietetyki; na stoisku salonu House of Gerry Weber będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcję.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

Dla wszystkich Pań, które zdecydują się na zakup biletów w systemie sprzedaży internetowej kino przygotowało darmowy napój Pepsi o pojemności 0, 5l w kubku. Wystarczy w barze kina Helios w dniu seansu okazać bilet internetowy.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj