bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 4 listopada 2010
  • wyświetleń: 2751

Jazzowa Jesień w Bielsku-Białej

Za nami:

Rozpoczęła się 8. Jazzowa Jesień w Bielsku-Białej. Jako pierwszy bielskiej publiczności zaprezentował się amerykański zespół Oregon.

8. Jazzowa Jesień
fot. UM Bielsko-Biała


Podczas festiwalowych koncertów widzowie mogą się spodziewać muzyki na najwyższym poziomie, zaskakujących konfiguracji artystycznych i światowych gwiazd.

23 listopada wystąpi Gunhild Curling & Curling Family, a dwa dni później na scenie pojawi się Chris Potter ze swoim projektem Underground. 26 listopada w Bielskim Centrum Kultury zagrają Paolo Fresu i jego Devil Quartet oraz Lee Konitz ze swoim zespołem. 27 listopada wystąpi Abdullach Ibrahim z grupą Ekaya. W tym dniu zagra też dyrektor artystyczny Jazzowej Jesieni - Tomasz Stańko.

Tradycją stało się już, że najlepszy polski trębacz przygotowuje co roku na bielski festiwal specjalny koncert. W tym roku zaprezentuje Projekt Bielsko-Biała, do którego zaprosił m.in. Lee Konitza. Na zakończenie 8. Jazzowej Jesieni zagra dobrze znany bielskiej publiczności Manu Katche.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.