bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 września 2013
  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 4949

Koncert Soniamiki w BWA - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

13 września w Galerii Bielskiej BWA wystąpiła Soniamiki, znana m.in. z festiwalu Opener i Męskiego Grania.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Kulturalne "Sonata", współorganizatorem Galeria Bielska BWA.

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z tego wydarzenia.

Koncert Soniamiki w BWA - 13.09.2013 · fot. Gekon


Soniamiki Ukończyła studia na poznańskiej ASP na kierunku film animowany. Komponuje swoje piosenki i gra przede wszystkim na gitarze basowej. W listopadzie 2009 roku ukazał się jej debiutancki, solowy album "7pm".

W 2011 roku ukazał się, prawdopodobnie pierwszy w Polsce, interaktywny klip muzyczny promujący singiel Soniamiki "Night is so safe". Piosenka Soniamiki pod tytułem "Piżamka" znalazła się na składance "Dzień Kobiet" obok utworów m.in. Kasi Nosowskiej, Marii Peszek czy Pati Yang. W październiku ukazał się drugi album pod tytułem "SNMK". Soniamiki jest też autorką okładki do tego albumu oraz autorem i często producentem własnych videoklipów. Piosenki na "SNMK" napisane są przez Soniamiki. Sonia gra na basie i śpiewa. Na bębnach zagrał Łukasz Lach z zespołu L.Stadt.

Soniamiki promowała swoje płyty koncertami w Niemczech (Bielefeld, Liepzig, Berlin, Goerlitz i inne), grała na festiwalu Opener 2010 oraz na trasie Męskie Granie 2013 (Wrocław).

lik / bielsko.info, źródło: Fundacja Kultury Kalejdoskop

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj