Rozrywka

  • 23 sierpnia 2013
  • 28 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3128

Kino Kobiet: "Miłość po francusku"

Za nami:

W środę, 28 sierpnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Miłość po francusku".

helios, kino kobiet


zespół natalee
Atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu nata’LEE,


"Miłość po francusku" - Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami, w tym m.in: 7-dniową dietę ufundowaną przez Naturhouse; niespodzianki od winiarni Bartex; bony upominkowe ufundowane przez Centrum Dializa; voucher rabatowy ufundowany przez Centro Italiano di Cultura; zestawy upominkowe ufundowane przez Betterware; vouchery na kosmetyki ufundowane przez Mary Kay; voucher do restauracji w Qubus Hotel; upominki od perfumerii Douglas; zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera; szkoła języka angielskiego Speak Up ufundowała: bony wartościowe na naukę j.ang., vouchery na dofinansowanie do kursu j. ang., kursy medialne E-pro "Meeting and presentations"

Tym razem atrakcją wieczoru będzie koncert na żywo zespołu nata’LEE, który zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty "Historia pewnej miłości".

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje: Stoisko Centrum Dializa - każda uczestniczka Kina Kobiet zainteresowana ofertą, otrzyma ulotkę z danymi kontaktowymi do oddziału, oraz firmowy długopis; Stoisko kosmetyczne marki Mary Kay - dla chętnych Pań zabieg pielęgnacyjny "Satynowe Dłonie”, vouchery na bezpłatny mini-kurs pielęgnacji cery i makijaż, konkurs z kosmetycznymi nagrodami; francuski kącik wraz z degustacja wina przygotuje winiarnia Bartex; Panie z Centrum Naturouse będę udzielać konsultacji w dziedzinie dietetyki; konsultantki perfumerii Douglas udzielą porad kosmetycznych; Panie z Centro Italiano di Cultura będą częstować winem włoskim; w punkcie informacyjnym szkoły języka angielskiego The Speak Up English School będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat oferty szkoły; na stoisku salonu House of Gerry Weber będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcją; Panie z Atelier Wizerunku Bożena Kowalska zaproponują przymierzanie peruk.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

----------------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza Pani, która na adres rozrywka@bielsko.info prześle maila z dopiskiem "Sierpniowe Kino Kobiet".

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywczyni zaproszenia o wygranej zostanie poinformowana mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj