bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 maja 2013
  • 1 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2570

Dzień Dziecka z Kinem Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

1 i 2 czerwca Kino Helios zaprasza wszystkie dzieci z okazji Dnia Dziecka. Zaplanowano wiele atrakcji.

helios


W dniu Dziecka rozpocznie się nowy cykl spotkań pt. "Pierwszy Raz w Kinie", który skierowany jest do najmłodszych widzów w wieku 2- 6 lat, wybierających się na seans z rodzicami, opiekunami.

Kino przygotowało specjalny repertuar oraz dostosowano warunki do potrzeb najmłodszych przyciemnione światła na sali kinowej, ściszony dźwięk).

1 czerwca (godz. 10. 30) w ramach cyklu "Pierwszy Raz w Kinie" będzie można zobaczyć:
- "Bolek i Lolek - Polinezja"
- "Dziwne Przygody Koziołka Matołka - Pampalini i Goryl"
- "Podróże Kapitana Klipera - Wyspa"
- "Przygody Myszki - Koncert Świerszcza"
- "Reksio - Reksiowa Wiosna".

Ponadto:

1 czerwca, w godzinach:
- 10.00 - 18.00 - konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych widzów w holu kina
- 09.00 - 16.00 - moc wrażeń i posmak wielkiej przygody zapewnią Radosne Koniki (www.radosnekoniki.pl)
- 10.00 - 18.00 - gry planszowe i figurkowe zaprezentuje sklep Hobbystyczny Gnom.

2 czerwca, w godzinach:
- 10.00 - 17.00 - konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych widzów w holu kina
- 09.30 - 16.00 - Akademia Fantastyki
- 10.00 - 15.00 - piłkarskich talentów pośród najmłodszych poszukiwać będą instruktorzy ze szkoły Sportowe Maluszki.

Dodatkowo, w sobotę towarzyszyć będzie maskotka Reksia, która doradzi w jakich barwach umalować dziecięce buźki czy pokolorować postacie z bajek.

Kino Helios poleca również:

"Tajemnica Zielonego Królestwa" (wersja 2D i 3D) - Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot - zwany Zielonym Królestwem - istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę i uratują świat Zielonego Królestwa - i nasz własny.

"Ted i poszukiwacze zaginionego miasta" (wersja 2D i 3D) - Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą "Angry Birdem" Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

"Thor ratuje przyjaciół" (wersja 2D) - Thor, pewny siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i armii gigantów, którzy zagrażają wiosce Thora. Czy uda mu się ich pokonać? Mądra i zabawna opowieść o sile, która drzemie w każdym z nas, o odwadze i roli prawdziwej przyjaźni.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj