bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 maja 2013
  • 22 maja 2013
  • wyświetleń: 2566

"Wielki Gatsby" w Kinie Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 22 maja o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Wielki Gatsby".

helios


wielki gatsby, film
Kadr z filmu "Wielki Gatsby"


"Wielki Gatsby" - Film przedstawia losy niedoszłego pisarza Nicka Carrawaya, postaci podobnej do Fitzgeralda, który opuszcza Środkowy Zachód i przybywa do Nowego Jorku wiosną 1922 roku, w epoce upadającej moralności, połyskliwego jazzu i królów przemytu alkoholowego. Nick podąża za swoim amerykańskim snem, zamieszkuje w sąsiedztwie tajemniczego, urządzającego liczne przyjęcia milionera Jaya Gatsby’ego, po drugiej stronie zatoki, nad którą mieszka jego kuzynka Daisy wraz ze swym żądnym romansów, arystokratycznym mężem — Tomem Buchananem. Nicka pochłania czarujący świat niezwykle zamożnych ludzi, ich iluzji, miłości i kłamstw. Obserwując go od środka i z zewnątrz, Nick pisze opowieść o zakazanej miłości, snach nie na sprzedaż oraz straszliwej tragedii i stawia przed nami lustro, w którym widzimy odbicie naszej współczesności i zmagań.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami, w tym m.in: 7-dniową dietę ufundowaną przez Naturhouse, niespodzianki od winiarni Bartex, zestaw do ćwiczeń ufundowany przez Rehabilitację św. Łukasza, upominki od perfumerii Douglas, zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera, bony rabatowe do Atelier Wizerunku Bożena Kowalska, vouchery na kursy tańca do szkoły tańca Atmosfera, zestawy kosmetyków od firmy Ziaja, vouchery do salonu Gerry Weber, kupon na zajęcia "Technika ogólna tanga" ufundowana przez BBTango.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje. Będzie można się zapoznać z produktami salonu House of GERRY WEBER, konsultantki perfumerii Douglas udzielą porad kosmetycznych, Salon MALOU zaproponuje porady z zakresu brafittingu, komputerowe badanie stup będzie przeprowadzała Pani z Rehabilitacji św. Łukasza, degustację wina przeprowadzi Pan z Winiarni BARTEX, dermokonsultacje będą możliwe na stoisku ZIAJA, punkt informacyjny Gabinetu Masażu GLAZEL, Panie z Atelier Wizerunku udostępnia peruki do przymierzenia, punkt informacyjny szkoły tańca Atmosfera, punkt informacyjny szkoły tańca BBTango, punkt informacyjny biura nieruchomości RE/MAX.

Atrakcją wieczoru będzie prezentacja ostatniej Metamorfozy. Przed seansem Pani Bożen Kowalska z Atelier Wizerunku omówi co działo się podczas tej stylizacji.

Kolejną atrakcją będą pokazy Tanga Argentyńskiego od godziny 18.00 w holu kina zorganizowane przez BBTango.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

Dla wszystkich Pań, które zdecydują się na zakup biletów w systemie sprzedaży internetowej przewidziano darmowy napój Pepsi o pojemności 0,5l w kubku. Wystarczy w barze kina Helios w dniu seansu okazać bilet internetowy.

-----------------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze Panie, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Kto w filmie "Wielki Gatsby" wciela się w postać Jay'a Gatsby?

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywczynie zaproszeń o wygranej zostaną poinformowane mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj