bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 maja 2013
  • 23 maja 2013
  • wyświetleń: 2322

Jazz z Matusik & Ghostman

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Galeria Bielska BWA zaprasza na kolejny koncert z cyklu koncertów prezentujących różne odmiany jazzu. Najbliższy odbędzie się 23 maja z udziałem Matusik & Ghostman.

grzegorz lelek
Matusik & Ghostman wystąpią 23 maja w BWA


Grzegorz Lulek (Ghostman) jest wokalistą i saksofonistą, od trzech lat przy pomocy loopera i efektów gitarowych tworzy muzykę na żywo, używając głosu jako jedynego instrumentu. Zafascynowany jazzem i afrykańskim etno, tworzy muzyczne przestrzenie pełne improwizacji.

Piotr Matusik jest pianistą i kompozytorem. Na fortepianie i instrumentach klawiszowych gra od 15 lat. Swoją edukację muzyczną rozpoczął mając osiem lat. Student Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Wraz ze swoim MDM Trio zdobył II miejsce na International Jazz Contest 2011, oraz wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach (2010).

Duet współpracuje ze sobą od roku tworząc niezwykle zmysłową muzykę, mieszankę euforii i nostalgii.

Początek koncertu o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Koncert organizowany jest przez Fundację Kultury "Kalejdoskop" we współpracy z Galerią Bielską BWA i współfinansowany jest z budżetu Gminy Bielsko-Biała.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj