bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 24 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2183

Zlot miłośników gier planszowych

Za nami:

W dniach 26-28 kwietnia w Akademii Techniczno-Humanistycznej zagoszczą pisarze, naukowcy, twórcy gier, bractwa rycerskie i kuglarze. Będzie można zagrać w najnowsze gry planszowe i terenowe, wziąć udział w warsztatach oraz przyprowadzić swoje pociechy do bloku atrakcji dla najmłodszych.

grojkon
fot. ab / bielsko.info


Grojkon to cykliczny, ogólnopolski festiwal kultury i gier przyciągający środowiska hobbystyczne z całego kraju do pięknego, podgórskiego miasta Bielsko-Biała.

- Łączymy środowiska twórcze. Przez lata zaprosiliśmy do Bielska-Białej pisarzy nurtu fantastyki z najwyższej półki. W roku 2012 odwiedził nas sam mistrz horroru i grozy Graham Masterton. Zapraszamy grupy rekonstrukcyjne i kostiumowe takie jak 501 Legion (Star Wars), Bractwa Rycerskie, Fireshow (warsztaty kuglarskie). Organizujemy ogólnopolskie turnieje w gry taktyczne, figurkowe, karciane i planszowe. Organizujemy nocne sesje z grami, gry parateatralne, wypożyczalnie strojów, oraz duży blok dla najmłodszych - mówią organizatorzy Grojkonu.

Więcej informacji o imprezie na stronie www.grojkon.com.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.