bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 7 kwietnia 2013
  • 17 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1358

Kino Kobiet: "Zamieszkajmy razem"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 17 kwietnia o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Zamieszkajmy razem".

zamieszkajmy razem, film


Zamieszkajmy razem - Annie, Jean, Claude, Albert i Jeanne są przyjaciółmi od ponad czterdziestu lat. Ich dojrzały wiek oznacza także ograniczoną niezależność, utraty pamięci, liczne choroby, dom spokojnej starości, a co najgorsze separacji. Pewnego dnia jeden z pięciu przyjaciół postanawia przełamać samotność i proponuje pozostałym: "Zamieszkajmy razem".

Seanse Kina Kobiet to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia. To okazja aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj