Rozrywka

  • 14 marca 2013
  • 20 marca 2013
  • wyświetleń: 1925

Marcowe Kino Kobiet

Za nami:

W środę, 20 marca o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Mama i ja".

mama i ja film


"Mama i ja" - Andy Brewster (Seth Rogen) właśnie ma wyruszyć w przejażdżkę po kraju... kiedy poczucie winy sprawia, że decyduje się zabrać ze sobą swoją mamę, Joyce (Barbra Streisand). Przez 8 dni i 3000 mil, Andy będzie wprawiany w zakłopotanie, doprowadzany do szału, analizowany i wciągany w niepokojące sytuacje przez kobietę, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny. Jednak w miarę upływu czasu, Andy zacznie zdawać sobie sprawę z tego, że ma więcej wspólnego z mamą niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrażać. Teraz, kiedy dojeżdżają do wymarzonego przez Andy'ego celu podróży, okazuje się, że to właśnie matczyna rada może być tym, czego potrzebuje życiowy pechowiec, aby zmienić swoje życie.

Seanse Kina Kobiet to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia. To okazja aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet (dla Pań, które zdecydują się na zakup biletów w systemie sprzedaży internetowej kino przygotowało darmowy napój Pepsi
o pojemności 0.5l w kubku, wystarczy w barze kina Helios w dniu seansu okazać bilet internetowy). Do 15 marca, bilety w specjalnej promocyjnej cenie 19 zł. Wystarczy przed zakupem zgłosić kasjerowi hasło: "Kino Kobiet, Dzień Kobiet".

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj