bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2013
  • 12 marca 2013
  • wyświetleń: 1439

Arkadio w Klubie Backstage

Za nami:

12 marca w Klubie Backstage w Bielsku-Białej wystąpi m.in. Arkadio - znany w całej Polsce raper z Nowego Sącza, który przed koncertem poprowadzi warsztaty hip-hopowe w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

arkadio


Inspirację do lepszego życia ma stanowić hip-hopowy wieczór 12 marca w Klubie Backstage w Bielsku-Białej, kiedy wystąpi m.in. Arkadio - znany w całej Polsce raper z Nowego Sącza, który za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że człowiek nie może być szczęśliwy, jeśli nie robi w życiu tego, co kocha. Głównym przesłaniem koncertu pr. "Pasja - ReWeLaCja" jest Boża motywacja.

„Nie kończymy naszych treści na wytykaniu zła, ale pokazujemy, jak obrócić je na dobro. Opieramy się na konkretnych postaciach, wydarzeniach, książkach i Źródle Prawdziwej Siły” - zapowiadają wykonawcy, wśród których znajdą się Miechu & JHN & Młody oraz Słoniu & CKR.

Przed koncertem Arkadio poprowadzi warsztaty hip-hopowe w MOS-ie na ulicy Starobielskiej w Bielsku-Biała. Podczas tego spotkania powstanie tekst, który zostanie zaprezentowany w czasie koncertu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.