Rozrywka

  • 7 czerwca 2024
  • 9 czerwca 2024
  • wyświetleń: 899

Dzień Rzemiosła i Twórców Ludowych. Już w najbliższą niedzielę

Za nami:

Lokalny Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości oraz Miasto Bielsko-Biała serdecznie zapraszają na obchody Dnia Rzemiosła i Twórców Ludowych, które odbędą się 9 czerwca na placu Wojska Polskiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie pełna atrakcji dla całej rodziny.

Dzień Rzemiosła i Twórców Ludowych. Już w najbliższą niedzielę
Dzień Rzemiosła i Twórców Ludowych. Już w najbliższą niedzielę · fot. Emilia Klejmont/Wydział Prasowy UMBB


Od 11.00 zaczną się prezentacje szkół z powiatu bielskiego. Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 13.00. Inauguracji będzie towarzyszył występ zespołu muzycznego z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach Dziedzicach pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego.

Po południu zwiedzanie stoisk twórców ludowych i rzemieślników będą umilały koncerty: Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko, Kapeli NoToHop, Zespołu Regionalnego Magurzanie i Akademii Gracja w programie folkowym a wszystko zakończy dyskoteka z Radiem Bielsko w rytmach folkrockowych.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

Dzień Rzemiosła i Twórców Ludowych. Już w najbliższą niedzielę

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.