Rozrywka

  • 4 marca 2013
  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 2777

Noc Komedii w Heliosie

Za nami:

Kino Helios zaprasza na Nocnym Maratonie Filmowy - Maraton PARTY. Początek 8 marca o godz. 23.00, a zakończenie o 6.00 rano następnego dnia. Bilety - 33 zł (normalny) i 28 zł (ulgowy).

kino, helios


Podczas Maratonu będzie można zobaczyć premierowo "nieletni/pełnoletni", "Kochanie poznaj moich kumpli", "Seksualni niebezpieczni" oraz "Ted".

Do każdego biletu na w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Nocnego Maratonu Filmowego (8-9 marzec).

Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Bilety można kupić w kasie kina i na stronie http://www.helios.pl.

--------------

Nieletni / Pełnoletni - Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszej rozmowy w swoim życiu - kwalifikacji na medycynę. Dzień przed egzaminem, kończy 21 lat. Urodzinowy wieczór miał spędzić z kolegami przy jednym piwie. Ta noc będzie jednak długa i pełna wrażeń, a kaca po niej zapamięta na długo.

Kochanie poznaj moich kumpli - Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów.

Seksualni niebezpieczni - Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy to dla nich... misja niemożliwa?

Ted - Film opowiada historię Johna Bennetta (Mark Wahlberg), którego życzenie z dzieciństwa sprawia, że ożywa jego ukochany pluszowy miś, Ted. Prawie 30 lat później bajka dobiega końca. Ted nie ma zamiaru opuścić Johna... ku rosnącej irytacji jego dziewczyny Lori Collins (Mila Kunis). Chociaż rozdrażnienie Lori stale rośnie, gdyż John całe dni spędza na paleniu trawki i piciu piwa z Tedem, a jego kariera stoi w miejscu, tak naprawdę to nie ona jest najbardziej sfrustrowana. Kiedy John usilnie stara się znaleźć sposób na poradzenie sobie z dorosłością, niespodziewana pomoc nadchodzi ze strony dziecięcej zabawki.

-----------------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, zalogowana jako facebookowicz, która udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie:

Kiedy odbędzie się Nocnym Maratonie Filmowy - Maraton PARTY ?

Odpowiedź należy zamieścić w komentarzu do tej wiadomości.

Konkurs został zakończony. Basię prosimy o kontakt przez facebooka

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj