bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 lutego 2013
  • 26 lutego 2013
  • wyświetleń: 2155

Oscarowy tydzień w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Kino Helios zaprasza od 22 lutego na oscarowy tydzień z najlepszymi filmami, reżyserami oraz wielkimi aktorami.

nędznicy


Do czwartku (28 lutego), będzie można zobaczyć nominowane to tegorocznych Oscarów filmy, m.in: Życie Pi, Poradnik pozytywnego myślenia, Operację Argo czy Les Miserables: Nędznicy.

Szczegółowy repertuar w kalendarzu "Co, gdzie, kiedy" (w prawym menu).

---------------

Z tej okazji mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na pokaz filmu Les Miserables: Nędznicy (22 lutego o godzinie 17.15). Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, zalogowana jako facebookowicz, która udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie:

Kto jest autorem powieści "Nędznicy"?

Odpowiedź należy zamieścić w komentarzu do tej wiadomości.

Uwaga - konkurs zakończony - zaproszenie wygrywa Dagmara Burian.

---------------

"Nędznicy", których akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej Francji, opowiadają poruszającą historię niespełnionych marzeń i nieodwzajemnionej miłości, pasji, poświęcenia i odkupienia - ponadczasowego świadectwa wytrzymałości ludzkiego ducha.

Jackman wciela się w postać byłego więźnia Jeana Valjeana, który łamie zasady zwolnienia warunkowego i od dziesięcioleci ścigany jest przez bezlitosnego policjanta Javerta (Crowe). Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosette, córką robotnicy Fantine (Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze.

Opowiadająca historię wyrzuconych poza nawias społeczeństwa ludzi, którzy łączą siły, aby stawić czoła korupcji i żądać zmian, 150-letnia powieść Wiktora Hugo - inspiracja najdłużej wystawianego w historii musicalu - nie mogłaby być bardziej na czasie.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj